Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Kurban Bağışı Küçük Baş

Kurban Bağışı Küçük Baş

6752,250

Küçük baş kurbanını senin adına kesiyor ve her bölgedeki ihtiyaç sahiplerine senin adına ulaştırıyoruz. Sende yardıma vesile ol!

Temizle
(1 müşteri incelemesi)

Bağış Detayları

Adak, Akika, Şükür ve Şifa kurbanlarınızı kestirmek isterseniz, VESİLE aracılığı ile kestirebilirsiniz. Bağışlanan kurbanlar Türkiye, Bangladeş, Çad, Mali, Uganda, Somali, Etiyopya, Gazze, ve Yemen’de ülkelerinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır. Kurbanlar sağlık ve hijyen koşullarına dikkat edilerek kesilmekte ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaktadır. VESİLE İNSANİ YARDIM DERNEĞİ olarak Vacip ve Nafile olarak kurbanlarımızı keserek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için mücadele ediyoruz. Bağıştan sonra vekalet alınıyor ve ardından kesim aşamasından dağıtım aşamasına kadar elektronik ortamlarda kayda alınıp paylaşılıyor.

Ek bilgi

Kesim Bölgesi

, , , , , ,

Kurban Türü

, , , , , ,

Vekalet

Vekaletim için telefonla aranmak istiyorum., Vekaletimi Whatsapp'tan Ses veya Yazı olarak göndereceğim., Vekaletimi Yazılı Olarak Veriyorum.

Kurban Bağışı Küçük Baş için 1 inceleme

  1. zekmedya

    vvv

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Bağışlar

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email