Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Ortak Doğal Afet Yardımı

Ortak Doğal Afet Yardımı

1010,000

Dünyanın her yerinde afete uğramış bölgelere yardımlar ulaştırıyor ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Sende bu yardımlara vesile ol!

Temizle

Bağış Detayları

Dünyanın çeşitli bölgelerinde, doğal afetler,savaşlar iç çatışmalar, krizler gibi sebeplerle çeşitli problemler yaşanmakta ve birçok kişi mağdur olmaktadır. Dünyada bu durumda bulunan milyonlarca insan mevcuttur ve yaşam
mücadelesi vermektedir.

Ortadoğu coğrafyası başta olmak üzere, dünyanın her yerinde devam etmekte olan savaşlardan dolayı, her saat belki de her dakika insanlar hayatlarını kaybetmekte, aileler yok olmaktadır. Bu sebeple, yaşam mücadelesi veren insanlara mümkün olduğunca kısa sürede ulaşmak ve ihtiyaç duydukları yardımları acil şekilde karşılamak, derneğimizin temel faaliyetleri arasında bulunmaktadır. Vesile tarafından gerçekleştirilen acil yardım faaliyetlerinin temel amacı, mağdur olan insanların acil insani ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamaktır. Derneğimiz, sadece yardım göndermekle yetinmemekte acil yardımlarının yanı sıra mağdur durumdaki insanların ihtiyaçlarını dünya çapında duyurmaya uğraşmakta ve böylece yardım olanaklarını artırmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda derneğimiz, kriz önleyici çalışmalar yürütmeyi de kendisine görev olarak bilmektedir. Dünyanın farklı coğrafyalarında meydana gelen olağanüstü durumlara karşı geliştirdiğimiz acil yardım faaliyetleri arasında ayırıcı faaliyetler de bulunmaktadır. Gıda ve diğer temel insani gerekliliklerin dağıtılması, özellikle kadınlara, çocuklara, kimsesi olmayanlara ve yaşlı insanlara barınacak yerler ve güvenli ortamlar oluşturulması, doğal afet bölgelerinde ya da savaştan etkilenmiş bölgelerde çadırlar, prefabrik evler, gezici mutfaklar gibi yapıların kurulmasıacil yardım faaliyetlerimiz arasında yer almaktadır.

Ek bilgi

Bağış Tutarı

10TL, 50TL, 100TL, 500TL, 5.000TL, 10.000TL

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ortak Doğal Afet Yardımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Bağışlar

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email