Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Zekat Bağışı

Zekat Bağışı

110,000

Vesile insani yardım kervanı iyilik her gün diyerek mağdur ve muhtaç Müslümanlar için yola çıkıyor. Siz de zekat bağışı ile bu iyilik kervanına katılın

Temizle

Bağış Detayları

Dünyamızda her 10 kişiden 2 sinin açlık sınırının altında.
Yeryüzünde 916 milyon insanın açlıkla mücadele ettiğini biliyor musunuz?
Yeni dünyanın ürettiği imkanlar ve büyük iddialar Afrika’nın hiçbir köşesine refah götüremedi. Zekat bağışlarınızla bu büyük dertlerin önüne geçebilirsiniz.

Vesile insani yardım derneği olarak hedefimizde en az 100 ülke ve bölge vardır. Vesile ekipleri olarak muhacir kamplarında ömür süren, savaşların mağdur ettiği çaresiz insanlarla, ocaklarında bir kap yemek pişirmek için uğraşan kardeşlerimizle bir araya gelerek onlara selamınızı ve yardımlarınızı birebir elden ulaştırıyor ve destek olmanızı sağlıyoruz.

Daha yaşanılabilir bir dünya imkanı sunan zekat ibadeti, Müslümanların insanlık için açtığı iyilik kapısının anahtarı hükmünde. Bu anahtarla siz de hayrın kapısını aralayabilir, dünya üzerinde yaşanan bu trajedinin son bulması için katkınızı sunabilirsiniz.
Vesile insani yardım kervanı iyilik her gün diyerek mağdur ve muhtaç Müslümanlar için yola çıkıyor. Siz de zekat bağışı ile bu iyilik kervanına katılın

Ek bilgi

Bağış Miktarı

1TL, 5TL, 10TL, 50TL, 100TL, 200TL, 500TL, 1.000TL, 5.000TL, 10.000TL

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Zekat Bağışı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Bağışlar

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email