Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

BENİM AİLEM

 

OLUR MUSUN?

Vesile insani yardım derneği kurulduğu günden itibaren ihtiyaç sahibi ve mazlum insanlar için birçok proje üretmiş ve hayata geçirmiştir. Bu projelerden biride benim ailem projesidir.

Benim ailem başta ülkemiz olmak üzere ortadoğu, asya, afrika, balkanlar ve birçok kıtayı kapsayan doğal afet, savaşlar veya fakirlik nedeniyle günden güne artmakta olan mağdur ve ihtiyaç sahibi insanlara ulaşabilmenin yoludur.

Benim ailem projesinde amacımız yüksek gelirli veya orta düzey gelirli aileler ile mağdur ve ihtiyaç sahibi aileler arasında sponsorluk yolu ile köprü olmaktır.

Benim ailem projesi
Paylaş:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Benim ailem projesinde amaç evlerinde pişirecek aşı yiyecek bir lokma yemeği olmayanlara hayata dair umutlarını yeşertmeleri için birçok ihtiyacını gidereceği içerisinde gıda, kıyafet, kırtasiye ve çeşitli ev eşyaları bulunan bir paketi düzenli olarak ulaştırmaktır.

Benim ailem projesinde sizde bir aileye sponsor olabilir ve benim ailem dediğiniz aileye her ay düzenli olarak yardım etmiş olabilirsiniz.

Unutmayalım ki ihtiyaç sahibi bu aile benim ailem.

Bizler sahiplendiğimiz aileleri toplum olarak yalnız bırakmayız. Benim ailem projesinde sizleri bekleyen binlerce bedensel engelli, milyonlarca yetim ve mazlum kardeşlerimiz bulunmaktadır.

Benim ailem sensin dediğiniz her aile için sizlere teşekkür ediyoruz.

DÜZENLİ SPONSORLUK AFRİKA

150
/ Ay

DÜZENLİ SPONSORLUK TÜRKİYE

250
/ Ay

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email