Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

BİR HİSSE BİN DAMLA SU KUYUSU

 

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Damlaya damlaya mutluluk olur sloganı ile çıktığımız bu yolda sizlerin bir damla hisse bedeli bağışlayarak Afrika’nın ücra köşelerinde bir damla suya ihtiyaç olan şehirlerinde köylerinde kasabalarında su kuyusu açmanızı sağlamaktayız.

Öyle bir iyilik düşünün ki damla damla mutluluğa yüzlerde tebessüme ulaşsın. Bizlerde VESİLE olarak sizlere ortak su kuyusu olan projemizi sunuyoruz. Dilediğiniz miktarda yapacağınız veya tek seferde bağışlayacağınız miktarlar ile destek olabilirsiniz.

Unutmayın ki yapacağınız her 150 TL değerindeki bir damla su kuyusu hissesi projemizi binlerce insana ulaştırıyor. 1 damla 1000 insan için mutluluğa giden bir yol diyerek bir damla bir hisse bağışınızı bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

Paylaş:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Afrika’nın yoksul köylerinde sizlerin veya sevdiklerinizin adına 10500 tl değerinde bir hayır çeşmesi yaptırmış olabilirsiniz.

Projenin detayları

  • 1 hisse su kuyusu bedeli 150₺
  • Bağış yapan herkesin ismi tabelada yer alacaktır.
  • Tabelada toplam 70 isim yazacak ve hisseli su kuyusu açılmış olacaktır.
  • Unutmayalım ki yapacağınız 1 damla su kuyusu hisse bağışı ile binlerce kişi su kuyusu ihtiyacını giderecektir.

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email