Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

DUR DE

 

GELECEĞİM İÇİN

Dünyamızın her yerinde ne yazık ki binlerce çocuk cinsel istismara şiddete ve yapmak istemediği işlere zorlanmaktadır. Başta ülkemiz olmak üzere yetim, öksüz ve uğradıkları baskılardan dolayı içine kapanmış, dış dünya ile ilişkisini kesmiş binlerce çocuk var. Ailevi problemler yaşayan çocuklar, kadın sığınma evinde, ceza evinde ve sokaklarda büyüyen on binlerce çocuk bulunmaktadır. Bu çocuklar bizim çocuklarımız ve güzel yarınlar bugünün çocukları ile gelecektir.

Geleceğim için dur de
Paylaş:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

VESİLE olarak bizler elimizi taşın altına koyarak yetim ve kimsesiz çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

Önceliğimiz içine kapanmış bu çocuklarımız için düzenli PEDAGOG hizmeti vermektir. Pedagog, çocukların özellikle zihinsel gelişimini ve psikolojisini takip eden, olası problemlere karşı danışmanlık yaparak çözüm üreten uzmanlara denir. BUNUNLA BİRLİKTE; sadece psikolojik problemler karşısında değil; fiziksel, zihinsel, sosyal ve duygusal açıdan doğru çocuk yetiştirme adına da rehberlik yaparak birçok çocuğumuzu tekrar topluma kazandırmış olacağız.

 

Sende güzel yarınlar bugün ki çocuklar diyerek DUR DE ve destek ol.

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email