Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

EV HANIMLARINA DESTEK PROJESİ

 

ÇALIŞAN VE ÜRETKEN EV HANIMLARI sloganı ile birlikte 2020 yılında adım atmayı başlamayı hedeflediğimiz projemizde;

Öncelikle bilmemiz gereken iyi çocuk yetiştirmek ve annelik yapmak devasa bir fabrika kurmakla eş değerdir. Bu sebeptendir ki anneliği en önemli meslek olarak görmek gerekiyor. Ev hanımlığını küçümsemek psikolojik olarak yıpranmaya sebebiyet verebilir. Kültürel ve psikolojik baskı çeşidi olan bu durum ev hanımlarımız kendilerini bir şey yapmıyormuş algısına çekebiliyor.

Bizler VESİLE insani yardım derneği olarak öncelikle annelerimizi başımızın tacı yapmakla beraber bu psikolojik durumu atlatabilmeleri için artık para kazanıp ailelerine maddi destekte bulunmalarına da yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Paylaş:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Türkiye İstatistik Kurumu’na göre 2020 yılında iş arayan 632 bin kadın mevcuttur. Artan bu sayıyla beraber bütün ev hanımlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz.

Ev hanımlarımızı kalkındırma projemizde İstanbul’da oluşturduğumuz kermeslerde ev hanımlarımızın el emeklerini hayırseverlerimizle buluşturacağız.

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email