Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

GÖNÜLLÜ VE BAĞIŞÇI PROJELERİ

 
  •  Gönüllü çalışmaları
  •  VESİLE insani yardım derneği , tüm faaliyetlerini gönüllülük esasıyla yürütür. Dünyanın dört bir yanında çalışmalarımızı gönüllülerimizle beraber yürütmekteyiz tabi ki bu çalışmalar önce Allah’ın izni sonra gönüllülerimizin istemeleriyledir. Misyonumuza ve vizyonumuza sahip çıkan gönüllülerimizle birlikte 2022 yılından itibaren şubeleşmek hedeflerimizin arasındadır gerekli görünen İstanbul ilçe ve Anadolu bölgelerinde temsilciliklerimizde gönüllülerimizin çalışmalarına düşüncelerine önem vererek yeni projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz.
  •  Dünya üzerindeki kalıcı eserlerimizin hepsinin temelinde gönüllülerimiz vardır.
  •  Gönüllülerimiz derneğimizin çalışma alanlarının herhangi birinde görev alıp faaliyetlerimize direkt olarak katılabiliyorlar. Kaynak oluşturmadan acil yardıma sağlıktan tanıtım faaliyetlerine kadar bizlerle beraber iyiliğe adım atabiliyorlar.
Paylaş:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
  • 2020 yılında atacağımız adımların arasında gönüllülerimize ve bağışçılarımızla beraber projeler geliştirmek var. Gönüllü ve bağışçılarımızın oluşturduğu projeleri Yurt içi yardım birimimiz ile değerlendirip hayata geçirme hususunda çalışacağız.

2020 yılına; deprem kontrol merkezi verilerine göre deprem ve doğal afet yılı olarak açıklanasına yönelik bir Gönüllü ve Bağışçı projesi olan, DOĞAL AFETLERE ACİL YARDIM PRJESİYLE bir çok bölgeye hızlı bir şekilde ulaşıp yardım ulaştırmayı hedefliyoruz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email