Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

MERHEM OL

 

Sağlıklı Yarınlar İçin

SAĞLIK sadece engellilik, hastalık veya sakatlık durumu değildir. Sağlık baştan aşağı bireyin kendini ruhen ve sosyal yönden iyi hissetmesi demektir. Vesile İnsani Yardım Derneği olarak bizler dünyanın dört bir yanında dara düşmüş ihtiyaç sahibi mazlum kardeşlerimizin yanında olmaya, sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri için onlara MERHEM OLmaya devam ediyoruz.

Yeryüzünde oluşan savaşlar, doğal afetler ve insani krizler tüm insanlık için sağlıklı olmanın önemini bir kez daha ortaya çıkarmıştır. Başta Suriye, Arakan, Yemen, Filistin, Libya, Lübnan olmak üzere Ortadoğu, Afrika ve Asya bölgelerinde insanlar düzenli olarak derneğimiz tarafından sağlık taramalarından geçirilip sağlık taraması sonucu ihtiyaç duyulan ilaç ve benzeri malzemelerle mazlum coğrafyalardaki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardımlar ulaştırılmaktadır.

Merhem Ol
Paylaş:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Günümüzde hala devam etmekte olan Arakan’daki insanlık problemi 1942 yılından beri devam etmektedir. O tarihten itibaren 3 milyondan fazla insan Malezya, Endonezya, Bangladeş, Pakistan, Tayland gibi ülkelere göç etmek zorunda kalmıştır. Halen devam etmekte olan Müslümanlara yönelik baskı yüzünden 4 milyon nüfusu olan Arakan’dan her yıl 150 bin Müslüman başka ülkelere gitmek zorunda kalmaktadır. Ve 2017 yılından bu yana binlerce kadın, yüzbinlerce çocuk yanarak boğularak bombalanarak şehit olmuştur. Bizler VESİLE olarak gıdanın yanı sıra ihtiyacın ilaç ve tedavi olduğunu biliyoruz ve tüm gayretimizle ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin yaralarını sarmaya devam ediyoruz. Tedavilerimizde kadın ve çocuklara öncelik tanınmakta olup milyonlara ulaşmak için gönüllülerimiz ve bağışçılarımızla beraber çalışmalar yürütmekteyiz.

Suriye savaşı hayatın her anlamında insanları etkilemiş ve ihtiyaç duyacak duruma getirmiştir. Bunların en başında sağlık gelmektedir. Savaşın başladığı andan itibaren binlerce hastane bombalanarak yıkılmış. Binlerce doktor ve sağlık görevlisi hayatını kaybetmiştir. Muayene edilebilme oranı artsa da ilaç problemi doğmuştur. Bizler ilk yardım eğitimi vermekle beraber ilaç yardımlarını da ulaştırmaya gayret etmekteyiz.

Vesile İnsani Yardım Derneği’ne yapacağın MERHEM OL bağışı ile milyonlarca ihtiyaç sahibi ve mazlum kardeşlerine şifa olabilirsin.

Sağlıklı yarınlar için sende MERHEM OL

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email