Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bağışlayan ‘https://www.vesile.org.tr‘ internet sitesi üzerinden bankanın sağladığı sanal pos hizmetini kullanmak suretiyle derneğimize dilediği miktarda bağış yapabilecektir.
Bağışlayan; Borçlar Kanunun 295. ve ilgili diğer maddelerindeki geri almaya ilişkin şartlar oluşmuş olması halinde yaptığı bağış işleminden dönerek yaptığı bağışın iadesini istediği takdirde bu hususa ilişkin bildirimini, iadesini istediği söz konusu bağışı açık ve anlaşılır bir şekilde (tarih, bağış miktarı, isim ve diğer bilgileri) belirterek VESİLE İNSANİ YARDIM DERNEĞİ’nin ‘Çakmak Mah. Uzunayna Cad. No:15 Ümraniye/İstanbul‘ adresine posta yoluyla veya ‘info@vesile.org.tr’ elektronik posta adresine göndermelidir. Aksi takdirde derneğimizin bilgisine ulaşmayan cayma bildiriminin herhangi bir geçerliliği olamayacak ve bağışın iadesi gerçekleştirilmeyecektir.
Yapılacak bağış işleminden dernek herhangi bir sorumluluğu bulunmadığı gibi sanal pos hizmeti sunan bankanın da herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bağış işleminden kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

İletişim
whatsapp
phone
email