Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

YARDIM PROJELERİNE DESTEK OLUN

 
7 Bölge Arama Kurtarma

Bağışı

Dünyanın dört bir yanında savaş nedeniyle mağdur kalmış doğal afetler nedeni ile enkaz altında kalmış veya deniz yolculuğunda alabora olmuş gemi veya tekne yolcularının kurtarılması için bölgeye en hızlı şartlarla ulaşıp arama kurtarma faaliyetleri göstermeleridir.

Yapacağın acil arama kurtarma bağışı ile sende mazlum ve ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsin.

Temizle
Ev Hanımlarını Kalkındırma Projesi

Projesi

Türkiye İstatistik Kurumu’na göre 2020 yılında iş arayan 632 bin kadın mevcuttur. Artan bu sayıyla beraber bütün ev hanımlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Ev hanımlarımız için açacağımız atölyelerde meslek edindirme kursları düzenleyip destek olacağız. Sende destek ol kalkındırmaya vesile ol.

Temizle
Kalkındırma Projesi

Temizle
Lübnan Acil Yardım

Temizle
Benim Ailem Olur musun?

Projesi

Evlerinde pişirecek aşı yiyecek bir lokma yemeği olmayanlara hayata dair umutlarını yeşertmeleri için birçok ihtiyacını gidereceği içerisinde gıda, kıyafet, kırtasiye ve çeşitli ev eşyaları bulunan bir paketi düzenli olarak ulaştırmaktır. Kardeş ailene sende benim ailem diyerek destek olabilrsin.

Temizle
Geleceğim için dur de

Geleceğim için

Projemiz dünyanın dört bir yanında savaş , doğal afet , istismar gibi veya başka sebeplerden dolayı içine kapanmış bu çocuklarımız için düzenli PEDAGOG hizmeti vermektir. Sende güzel yarınlar bugün ki çocuklar diyerek DUR DE ve destek ol.

Temizle

UNUTMAYIN!

 

Yapılan her bağış mazlum ve ihtiyaç sahibi bütün insanlık için umudun habercisidir. SENDE VESİLE OL.

İletişim
whatsapp
phone
email